Mājas Valdība Premjera partijas “Vienotība” politiķis pieķerts VIP ložā vērojot vēsturisko Latvijas – Kanādas...

Premjera partijas “Vienotība” politiķis pieķerts VIP ložā vērojot vēsturisko Latvijas – Kanādas hokeja spēli klātienē

5315
0
Edgars Rinkēvičs
Edgars Rinkēvičs

Latvijas hokeja izlase ar vēsturisku uzvaru piektdien, 21. maijā, sāka savās mājās – Rīgā – notiekošo pasaules čempionātu. Latvijas hokejisti ar rezultātu 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pārspēja Kanādas valstsvienību.

Latvijas hokeja izlasei šī bija pirmā uzvara pār Kanādas valstsvienību 13 tikšanās reizēs pasaules čempionātos. Reizi mačs ar kanādiešiem noslēdzās neizšķirti, bet reizi tika piedzīvots zaudējums pagarinājumā. Latvijas izlases vārtsargs Matīss Kivlenieks šavā debijas mačā atvairīja visus 38 Kanādas izlases metienus. Ronalds Ķēniņš rezultatīvi piespēlēja abos vārtu guvumos, bet precīzus metienus izdarīja Miks Indrašis un Oskars Batņa.

Kā zināms, premjera Krišjāņa Kariņa partija “Jaunā Vienotība”, kopā ar trīs citu partiju pārstāvjiem – “Attīstībai/Par!”, Gobzema “Likums un kārtība”, “Nacionālā apvienība” sīvi pretojās tam, lai šo vēsturisko spēli un arī citas hokeju čempionāta spēles Rīgā klātienē varētu skatīties līdzjutēji no Latvijas, kas slaveni ar aktīvo nacionālās izlases atbalstīšanu.

Tāpēc daudziem par pārsteigumu fotogrāfi VIP tribīnē arēnā “Rīga”, piefiksējuši Edgaru Rinkēviču (JV), kurš kopā ar skandalozo politiķi Aigaru Kalvīti, kā arī vairākām citām personām, no kurām viena ir ļoti līdzīga korupcijas skandālā ierautajam Uģim Magonim, vērojis slaveno hokeja spēli klātienē VIP ložā. Kā novērojuši aculiecinieki, personas VIP ložā ne tikai nav ievērojušas 2 metru distanci viena starp otru, bet arī nav varējušas kārtīgi uzvilkt sejas maksu, ērto nolaižot to zem deguna.

Edgars Rinkēvičs
Edgars Rinkēvičs

Tāpat citā VIP ložā, kur nav tikuši ievēroti pilnīgi nekādi distancēšanās noteikumi, aculiecinieki piefiksējuši arī skandalozo uzņēmēju Mārti Martinsonu. Šajā ložā lielākā daļa personu nav pat vispār centušās lietot sejas maskas.

Kā ziņots, 21. maijā Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) nav sasaucis valdības ārkārtas sēdi, kurā tiktu lemts par Saeimas uzdevumu valdībai nekavējoties izstrādāt kārtību, lai pret Covid-19 vakcinētie un pārslimojušie cilvēki klātienē varētu skatīties pasaules hokeja spēles, kaut gan Saeima šādu uzdevumu ir devusi.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit