Mājas Valdība KPV LV frakcijas vadītāja vietnieku Pucenu pieķer melos azartspēļu atbalsta jautājumā

KPV LV frakcijas vadītāja vietnieku Pucenu pieķer melos azartspēļu atbalsta jautājumā

908
0

Šā gada 25. martā portāls “NRA” publicējis KPV LV Saeimas frakcijas vadītāja vietnieka Ērika Pucena paziņojumu, ka 24. marta Ministru Kabineta sēdē esot pieņemts lēmums par azartspēļu nozares iekļaušanu COVID-19 krīzes skarto atbalstāmo nozaru sarakstā.

Tikmēr pazīstamais žurnālists Ivo Leitāns sociālajā tīklā Twitter uzdevis E. Pucenam jautājumu: “Vai varat minēt konkrētu kāda valdības lēmumu punktu, kur tas ir pateikts? Meklējot soctīklos, atrodu to, ka jūs esat pirmavots šim apgalvojumam, tāpēc ceru, ka zināsiet precīzi.” Uz kuru Pucens izvēlējies neatbildēt.

Kā liecina Ministru Kabineta 24. marta sēdes darba kārtības 6.6. punkts liecina, ka sēdē izskatīts jautājums “Noteikumu projekts “Noteikumi par nozarēm, kurām sakarā ar Covid-19 izplatību ir būtiski pasliktinājusies finanšu situācija””. Jautājumam pievienotajos dokumentos nav atrodams, ka azartspēļu nozare, kuras NACE kods ir “92” būtu iekļauta īpaši atbalstāmo nozaru sarakstā.

Jāatgādina, ka 20. marta Saeimas sēdē KPV LV un arī ĒRiks Pucens balsoja pret azartspēļu zāļu slēgšanu ārkārtas situācijas laikā.

Avots: http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40485401&mode=mk&date=2020-03-24

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit