Mājas Valdība Kariņš par vienu miljonu eiro vēlas iegādāties Latvijas televīzijas un radio žurnālistu...

Kariņš par vienu miljonu eiro vēlas iegādāties Latvijas televīzijas un radio žurnālistu labvēlību

983
0

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) rosina partijām nākamgad papildus piešķirt nevis piecus, bet četrus miljonus eiro. Atlikušo miljonu Kariņš piedāvā novirzīt sabiedrisko mediju darbinieku algām.

Ministru kabinetā otrdien, 1. oktorbī, no rīta premjers tikās ar Valsts prezidentu, kurš ievadīja valdības sēdi. Viens no sarunas tematiem bija jaunais partiju finansēšanas modelis, kas tapis Tieslietu ministrijas (TM) paspārnē. Līdzšinējā koalīcijas vienošanās paredzēja nākamgad partiju vidū sadalīt aptuveni 5,5 miljonus eiro līdzšinējo 580 000 eiro vietā. Pēc sarunas ar Levitu Kariņš paziņoja, ka aicinās koalīcijas biedrus partijām piešķirt četrus, nevis piecus miljonus. Ietaupīto miljonu premjers aicina novirzīt algām sabiedriskajos medijos.

Ministru prezidents norādīja, ka valdība sabiedriskajiem medijiem nākamgad līdz šim papildus paredzējusi 6,3 miljonus eiro, taču izrādījies, ka šī nauda nenonāks līdz “mērķim, kas valdībai visvairāk interesē” – darbinieku atalgojuma palielināšanai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit