Mājas Saeima Feldmans aicina celt neapliekamo minimumu un pārmet Rostovskim vienošanos ar “vecajiem vēžiem”...

Feldmans aicina celt neapliekamo minimumu un pārmet Rostovskim vienošanos ar “vecajiem vēžiem” par “nabadzības stabilitāti”

892
0
A.Rostovskis un K.Feldmans

Pēc tam, kad valdības koalīcijas nodokļu politikas attīstības komitejā šodien konceptuāli iezīmējās atbalsts virzībai uz minimālās algas celšanu līdz 500 eiro no 2020.gada, nevienam neizsakot iebildumu pret šādu iespēju, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis steigšus paziņoja, ka minimālās algas celšana līdz 500 eiro nākamgad būtu nekorekta pret uzņēmējiem, ņemot vērā iepriekšējā sasaukuma Saeimas doto solījumu uzņēmējiem trīs gadus pēc nodokļu reformas saglabāt nodokļu politikas stabilitāti.

Reaģējot uz šo Aigara Rostovska paziņojumu, jaunais ekonomists un tagad arī Saeimas deputāts Krišjānis Feldmans (JKP), atbildēja viņam publiski, izmantojot savu sociālā tīkla Facebook lapu.

Feldmans savā ierakstā norāda, ka, neapliekamajam minimumam jābūt 500€, pielīdzinot to minimālajai algai, kā arī pauda prieku, ka šodien pieaudzis sabiedrības atbalsts šādam politiskajam virzienam, jo līdz šim sabiedrībā ir valdījusi liela neticība pārmaiņām.

Savā ierakstā Feldmans atbild A.Rostovskim: “Es negāju politikā, upurējot pārtikušu dzīvi privātajā biznesā, lai pildītu kaut kādu “biezo” gudrinieku “dīlu” ar “vecajiem vēžiem” un “melu čempioniem” par tautas nabadzības “stabilitāti” un nekā nedarīšanu. Acīmredzot tas vecais sasaukums bija nekam nederīgs, ja jau 2/3 no tā tika nomainītas vēlēšanās!

Jau iepriekš ziņots, ka 13. Saeimas vēlēšanās, kas notika 2018. gada 6. oktobrī, parlamentā tika ievēlēti 66 jauni deputāti no 100.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit